info@erdoganmetal.com.tr
+90 (372) 334 34 00

Vizyon & Misyon

Erdoğan Metal > Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

Toplam kalite felsefesi doğrultusunda; müşteri odaklı yaklaşım, verimlilik ve kalite performansı açısından sektörümüzdeki en iyi şirketlerden birisi olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin istek ve beklentilerine uygun çelik imalat ve ürünleri yüksek kalitede ve hızda üretip, zamanında teslim ederek paydaşlarımıza değer sağlarız.

Değerlerimiz

İş Sağlığı ve Güvenliği Önceliğimizdir

Çalışanlarımızın güvenliği konusunda sürekli çalışır, riskleri en aza indirerek kazaların önüne geçmek için kendimizi yenileriz.

“Biz” Bilinci ile Hareket Ederiz

Firmamızda tüm faaliyetler “ben” yerine “biz” bilinci ile yürütülür. Çalışanlarımız davranışları ve performansları ile firmamızı ve markamızı temsil ettikleri bilinci ile hareket eder.

Mükemmeli Aramak

Tüm üretim faaliyetlerimizde ve müşterilerimizle olan ilişkilerimizde mevcut durumu daha iyiye götürmek için çalışır, mükemmeli aramayı prensip ediniriz. Tüm üretim faaliyetlerinde sürekli geliştirme ve iyileştirme ana hedefimizdir. Çalışanlarımız, kendilerini sürekli geliştirerek mükemmeli arar.

Müşteri Memnuniyeti Önceliğimizdir

Müşterilerimizin beklentilerine en üst kalitede ve duyarlılıkla karşılamak ilk önceliğimizdir. Bunun için çalışanlarımızın bilgi, deneyim ve yeteneğinden azami derecede faydalanır ve kendilerini geliştirmeleri için yeni fırsatlar oluştururuz.

Sorumluluk Sahibiyizdir.

Bu günlerin bizlere emanet, yarının çocuklarına miras olduğu bilinci ile kaynakları verimli kullanır, çevreyi korur ve hesap verileceğine inanırız.

Doğaya Saygılıyızdır

Kaynakları verimli kullanmayı ve çevresel etkileri azaltarak doğaya saygılı bir şirket olmayı önemseriz.

Enerji Verimli Kullanırız

Üretimden ve konfordan ödün vermeden, enerjiyi en verimli şekilde kullanır; tasarruf sağlamak için gerekli olan tüm bilgi ve kaynakları sağlarız.