info@erdoganmetal.com.tr
+90 (372) 334 34 00

Genel Müdürün Mesajı

Erdoğan Metal > Genel Müdürün Mesajı
furkan_erdogan_2

36 YILLIK ŞİRKET KÜLTÜRÜMÜZ VE ÜRETİM GÜCÜMÜZLE YILLARDIR KALİTEYE İMZA ATIYORUZ.

Sektörümüzün, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın değerini bilerek geçirdiğimiz 36 yılı geride bırakıyor, geleceğe olan yolculuğumuza yeniliklerle devam ediyoruz.

Gelecek; yenilikçi adımlarımız, adaptasyon kabiliyetimiz ve doğru stratejilerimizle şekillenecek.  Erdoğan Metal olarak artan deneyimimiz, referanslarımız, teknoloji, sürdürülebilirlik ve üretim alanlarına yaptığımız yatırımlar ve sürekli iyileştirdiğimiz toplam kalite anlayışımız ile günden güne daha da güçleniyoruz.

Ekonomik olarak oluşturduğumuz değerin yanı sıra, toplumsal ve çevresel alanlarda da fark yaratacak, katkı sağlayacak birçok projeye imza attık. Toplumu, insanı ileri taşımak ve dünyamızı gelecek nesillere en iyi şekilde aktarmak için, üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek öncelikli hedefimizdir.

Yüksek üretim kapasitemiz ve kaliteli hizmet standartlarımızla sektörün bugününe ve geleceğine öncülük etmek için markamızı daha da güçlendiriyor, 36 yıl önce çıktığımız bu yolculuğumuzda emin ve “çelik” adımlarla geleceğe doğru ilerliyoruz.

Saygılarımla

Furkan ERDOĞAN