info@erdoganmetal.com.tr
+90 (372) 334 34 00

Hakkımızda

Erdoğan Metal > Hakkımızda
EREĞLİ FABRİKA
eregli
PAYAS FABRİKA
payas

TUTKUMUZ GELECEĞE DEĞER KATAN ÇÖZÜMLER SUNMAK

 

Erdoğan Metal, sahip olduğu deneyim ve üretim kapasitesinin yanı sıra kalite anlayışı, sürdürülebilirlik odaklı yaklaşımı ve sözüne sadakati temel alan iş modeliyle Türkiye’nin önde gelen işverenlerinin tercih ettiği bir çözüm ortağıdır.

Erdoğan Metal; kara ve deniz ulaşımına elverişli konumuyla demir çelik üretiminde Türkiye’nin en önemli iki bölgesi olan Karadeniz Ereğli ve İskenderun Payas’ta bulunan fabrikalarında, ortalama 250.000 ton / yıl çelik servis merkezi hizmeti ve 100.000 ton /yıl yassı çelik ticareti yapmaktadır.

Çelik konstrüksiyon, boru profil, kutu profil ve galvanizli topraklama şeridi gibi ürün gamlarını da üretim kabiliyetleri arasına ekleyen Erdoğan Metal; katma değeri yüksek ürün ve hizmetler sunmada her geçen gün hacmini genişletmiştir.

36 yıllık tecrübeye sahip olan Erdoğan Metal; kuruluşundan bugüne oluşturduğu etik değerleri, şeffaf yönetim anlayışı ve müşterilerine karşı sorumlu yaklaşımıyla, dijitalleşen dünya ve değişen trendler doğrultusunda üretim zincirini de geliştirmeye devam etmektedir. Güncel teknoloji ile bütünleşmiş inovatif vizyonu, yetkin insan kaynağı ve güçlü referansları ile müşterilerinin ihtiyaçlarına geniş bir perspektifte cevap vermektedir.

Odağında sürdürülebilir bir geleceğe hizmet etmek yer alan Erdoğan Metal; üretim, Ar-Ge ve inovasyon yetkinlikleriyle sadece yerelde değil küresel pazarlarda da rekabetçi gücünü artıracak potansiyele sahiptir.

Erdoğan Metal’in vizyonu; uluslararası standartları uygulayan, kurumsal, yenilikçi ve güvenilir kimliği ile müşterilerinin ilk tercihi olmanın yanı sıra demir çelik sektörünün gelişimine ve Türkiye’nin ilerlemesine doğrudan katkıda bulunan lider bir şirket olmaktır.

Erdoğan Metal, sahip olduğu deneyim ve üretim kapasitesinin yanı sıra kalite anlayışı, sürdürülebilirlik odaklı yaklaşımı ve sözüne sadakati temel alan iş modeliyle Türkiye’nin önde gelen işverenlerinin tercih ettiği bir çözüm ortağıdır. Üstlendiği projelerin zorluk seviyesi ne olursa olsun, zamanında ve başarıyla teslim ederek demir çelik sektöründe saygın bir isim edinmiştir.